SİTEYLE İLGİLİ GELEN OKUYUCU YORUMLARI.

Merhabalar, başarılarınızı dilemekten başka yapabileceğim birşey yok sanırım. Sizin başarınızı birçok insanın umudu olacaktır. Türkiyenin böyle beyinlere ihtiyacı var. Birçok insanın da rasyonalist fikirleri olduğuna eminim. Sitenizde belki bu insanların kendilerini göstemeleri için tetikleyici olacaktır. Tabi bu site bir araç değil bir amaç niteliği taşıdığı içinde insanlar kısaca aradıkları herşeyi bulabileceklerdir. Bu arada size tüm insanlar adına teşekkür etmek istiyorum. Belki erken diyeceksiniz ama adım atmanız ve böyle bir çalışma çabası içersine girmeniz bile taktiri hak etmenize sebebiyet veriyor.

BAŞARILAR TÜRKİYENİN ANA BEYNİ..........:) Sevgiler.

Meltem Uludağ.

Email: sweetmelis@hotmail.com

_________________________________________________________

Dostum.

Sayfanı inceledim bi harika. Ben Mersinde Anadolu Lisesindeyim. Senle irtibatı koparmayalım. Sende bana yaz. Çünkü bu gençliğin bu boş emellerin koştuğu bir devirde senin gibi birine ihtiyacım olacak.

Email : sevdalim63@hotail.com

_________________________________________________________

Selam Hasan Abi.

Siteni gezdim ve bayağı beyendim. Çok içerik taşıyan konular var. Bunu anlamamak elde değil. Kendine iyi bak abi.

Murat Ekici.

Email : muratekici@yahoo.com

_________________________________________________________

Sitenizi şöyle bir dolaştım. Okuduğum bölümler harika. Böyle birşey tasarlayıp hayata geçirmeniz çok iyi olmuş. Eline ve aklına sağlık. Her şey güzel görünüyor. Sana iyi çalışmalar.

Melda Sayın.

Email : melda55@hotmail.com

_________________________________________________________

Hocam, düşüncelerinize sonuna kadar katılıyorum. Ama nasıl bir ülkede olduğumuzu da unutmamak gerek. Siyasilerin Devleti ve Halkı düşünmediği bir ülkede yaşıyoruz. Sizler gibi aydın insanların toplumu tetikleyerek bu değişikliklerin yapılması gerek ama nasıl yapacağız bilmiyorum.

Saygılarımla.

Hamdi Ok.

Email :hamdi_isk@hotmail.com

_________________________________________________________

Öncelikle size ulaşmamızda bu sayfayı hazıladığınız için teşekkür ederim. Ben İşletme Öğrencisiyim ve aldığımız eğitimle bize verilen ödevi hazırlayamıyoruz. Dolayısıyla sizin gibi alanında uzmanlaşmış kişilerin bilgilerinden yararlanmak istiyoruz. Ödevim ekonomik kriz, sebepleri, eski istikrar programının başarısız olmasının nedenleri ve yeni istikrar programı. Sizinde katkılarınızla ödevi tamamlamayı düşünüyorum. Eğer biraz zaman ayırabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla.

Macide Karakahya.

Email : mkarakahya@hotmail.com

_________________________________________________________

Merhaba Hasan Bey.

Öncelikle benim mailimi dikkate aldğınız için teşekkür ederim. Önümüzde sizler gibi büyük ekonomistler olduğu için çok şanslıyız. Sonunda katkılarınızla ödevimi teslim ettim. Bu arada birkaç arkadaşımla için Hürriyette Gazetesinde düzenlenen yarışmada sizin için oyumuzu kullandık. Kazanmanız, beni ve size oy veren arkadaşları sevindirecektir. Ama, sizin gibi bir ekonomist zaten kazanacaktır, şüphemiz yok. Yinede Üniversitedeki diğer arkadaşlarımada oy vermelerini söyleyeceğim. Herşey için teşekkür ederim. Ödülünüzü bir hayranınız olarak Dört Gözle bekleyeceğim.

Saygılarımla.

Macide Karakahya.

Email : mkarakahy@hotmail.com

Siteyle ilgili yorumlarınızı menüde bulunan iletişim Adresine yollayabilirsiniz.

 

ANA SAYFA       -       İLERİ >>